Jak dražit na aukci panenek 2021? Přidáno: 29. 11. 2021

Nabízíme Vám stručný návod, jak se zúčastnit dražby panenek.

Abyste mohli na panenky přihazovat, je nutné provést registraci:

Návod, jak dražit na Aukci panenek známých osobností

  1. Na svém mobilním zařízení, tabletu nebo počítači navštivte stránky www.aukceunicef.cz. (Je nutné, aby zařízení bylo připojeno k internetu.)
  2. Na těchto stránkách se po kliknutí na tlačítko „registrovat“ vpravo nahoře zaregistrujte jako dražitel. Do Vaší e-mailové schránky Vám přijde zpráva, kde je potřeba Vaši emailovou adresu odsouhlasit. Administrátor Vám obratem Vaši registraci schválí.
  3. Po schválení registrace a přihlášení do Vašeho účtu na stránkách www.aukceunicef.cz můžete dražit kteroukoliv panenku.

Vyvolávací cena každé panenky je 3 000 Kč. Minimální výše příhozu je 500 Kč. Můžete si nastavit také limit příhozů na konkrétní položku v aukci a systém bude za Vás automaticky přihazovat do výše Vámi nastaveného limitu. Dražitel může přihazovat i sám na sebe.

Při účasti na aukci Vás prosíme o dodržování všech platných protiepidemických opatření. Nezapomeňte si nanoroušku či respirátor FFP2 a vyšší, který musí být nasazený přes nos a ústa po celou dobu trvání akce. Vstup bude umožněn pouze po předložení očkovacího certifikátu nebo potvrzení o prodělané nemoci, které nesmí být starší než 180 dnů. Budeme také vděční, pokud si připravíte předem QR kód z Certifikátu EU COVID-19 (v aplikaci Tečka nebo vytištěný na papíře) – pomůže nám to urychlit kontrolu nově příchozích hostů.